Ви є тут

П'ятизлотник


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «П'ятизлотник» автора Коцюбинський Михайло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У "П’ятизлотнику" Михайло Коцюбинський розкриває соціально-побутову драму збіднілої родини. Щоб купити хлібину, родині треба віддати єдине, що у них залишилося – дорогоцінний подарований на придане жінці п'ятизлотник. Проте у голодну для всієї громади годину гроші стануть спасінням для найбільш нужденних.

М. Коцюбинський – послідовник літературного імпресіонізму, автор "Тіней забутих предків", "Intermezzo", "Дорогою ціною", "Цвіт яблуні", "Ялинка", "Хо", "В путах шайтана", "На камені", "Під мінаретами". Письменник у своїй прозі майстерно передає глибокий психологізм і переживання героїв.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи