Розділ «Слівце на вихід тому»

Історія України-Руси. Том VI. Житє економічне, культурне, національне XIV-XVII віків

З сим томом перенїс я друкованнє мої історії до Київа, наслїдком неможливого, чисто заборонного мита на українські книжки заграничного друку, яке від минувшого (1906) року почали побирати росийські комори, безправно підтягнувши українські книжки під рубрику книжок «русских». При друкованню його таким чином прийшло ся минї проломлювати перші леди — бороти ся з ріжними технїчними трудностями. Се дуже затягло друкованнє, що трівало більше як рік, від грудня 1906 р. почавши, і в дечім иньшім відбило ся некористно, не кажучи, що вже саме таке друкованнє за очима було звязане з ріжними невигодами. Особливо прикро минї бачити таке значне число помилок, невважаючи на велике число корект, переведених над сим томом. Дуже прошу шановних читачів виправити їх перед читаннєм, бо деякі помилки сильно зміняють зміст (помилки неважні, правописні і т. и. я поминав).


Вітаємо, ви успішно прочитали книгу!


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Історія України-Руси. Том VI. Житє економічне, культурне, національне XIV-XVII віків» автора Грушевський Михайло на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Слівце на вихід тому“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи