Розділ «Подяки»

Чому Захід панує - натепер

 ю книжку так само як взагалі більшість книжок, неможливо було б, написати без використання доробку багатьох людей. Я ніколи й не подумав би писати таку книжку як ця, якби не провів так багато часу у творчій інтелектуальній атмосфері Школи гуманітаристики та суспільних наук Стенфордського університету, де ніхто не переймається традиційними академічними обмеженнями. Хочу подякувати Стивові Гейберу, Янові Годеру, Адріан Мейджор, Джошеві Оберу, Ричардові Селеру, Вальтерові Шайделю і особливо Кейті Ст. Джон за багаторічні дискусії, підтримку та терпіння.

Джаред Даймонд, Константин Фейсолт, Наел Ферґюсон, Джек Ґолдстоун, Джон Гелдон, Ян Годер, Аґнес Шу, Марк Льюіс, Бернебі Марш, Нейл Робертс та Ричард Селер прочитали частини книжки, коли я її писав, а Ерик Чинскі, Деніел Крю, Ел Дин, Дора Дин, Мартин Льюіс, Адріан Мейджор, Джош Обер, Майкл Пует, Джим Робінсон, Кейті Ст. Джон та Вальтер Шайдель прочитали весь рукопис. Я безмежно вдячний їм за зауваги та поради і прошу вибачення за ті випадки, коли я чогось не зрозумів чи був надто впертий, аби погодитися.

Боб Бела, Франческа Брей, Марк Елвін, Ян Годер, Ричард Кляйн, Марк Льюїс, Лі Лю, Том МакКлелан, Дуглас Норт, Вальтер Шайдель, Натан Сайвін, Адам Сміт, Бері Вайнґаст та Чжан Сюелянь дозволили мені прочитати неоприлюднені чи щойно оприлюднені праці. Добре обміркувати різноманітні ідеї, викладені в книжці, допомогли колеги, що з ними я мав численні дискусії: Чип Блекер, Девід Кристіян, Пол Дейвід, Лане Дейвіс, Пауль Ерліх, Пітер Ґарнсі, Девід Граф, Девід Кенеді, Кристіян Кристіянсен, Девід Лайтен, Джефрі Лойд, Стив Мітен, Колін Ренфрю, Маршал Салінс, Джим Шиган, Стив Шенан, Пітер Темін, Лотар фон Фалькенгаузен, Крис Вікем, Вон Гобінь, Ґевін Райт, Віктор Сюн, Сяонен Ян, Дінсинь Чжао та Ігунь Чжоу. Частину міркувань вислухали, обговорили й зробили чимало корисних коментарів учасники конференцій "Стародавні середземноморські та китайські імперії" та "Перша велика розбіжність" у Стенфорді, а також слухачі виступів в Абу Дабі, Анагаймі, Атенах (Греція), Остині, Біг Скай (Монтана), Кембриджі (США та Великобританія), Лос-Анджелесі, Медфорді, Монреалі, Нью-Гейвені, Сіетлі, Стенфорді та Вікторії (Британська Колумбія).

Школа гуманітаристики та суспільних наук Стенфордського університету забезпечила фінансову підтримку, що дала мені змогу довести цю працю до кінця. Я вдячний Мітелеві Ейнджелу за креслення остаточних варіянтів карт та графіків та Пету Повелу за забезпечення дозволів відтворювати ілюстрації та тексти, надруковані в інших місцях.

І нарешті, цю книжку я ніколи б не написав без підтримки Сенді Дійкстра та колективу літературної аґенції Сандри Дійкстра, а також моїх видавців Ерика Чинскі з Фарар, Штраус і Жиро та Деніела Крю з Профайл букс, а також Евґенії Ча з Фарар, Штраус і Жиро.

Наступний розділ:

Показник[537]


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Чому Захід панує - натепер» автора Морріс Іен Меттью на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Подяки“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи