Розділ «Післямова»

Інформаційні системи і технології в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю

Сучасна корпоративна економіка формується на основі даних, інформації. Ситуація у сфері впровадження АТ-технологій на підприємствах Україні в даний час не може характеризуватися як благополучна. Для розв'язання її проблем важливим є формування цілісної концепції подальшого ефективного впровадження новітніх інформаційних технологій.

Необхідною умовою високопродуктивного виробництва на сучасному підприємстві є використання інформаційних систем зовнішньоекономічної діяльності. Формулювання означень інформаційної системи взагалі і фінансово-економічної інформаційної системи зокрема є важливим кроком у розвитку теорії інформаційних технологій. На ньому базується подальше вивчення інформаційних процесів, формування блоку управлінських задач, створення економіко-математичних методів і моделей, задач економічного аналізу, складання алгоритмів розв'язання економічних задач підвищеної складності. Для грамотної роботи функціонально повної інформаційної системи необхідне грамотне формування цієї системи на базі використання принципів модульності, проектування інформаційних потоків. При цьому велику увагу слід приділяти правильній побудові функціональної частини системи та інформаційного забезпечення.

Інформаційні системи є необхідною складовою фінансово-економічної діяльності в нашій країні, тому в роботі здійснено розширену класифікацію інформаційних систем.

Для повноцінного розвитку інформаційного забезпечення підприємств необхідно збільшити й поліпшити якість комп'ютерного парку на підприємствах, акцентувати увагу на створенні комп'ютерних систем управління рівня й масштабів, продовжити розширення комунікаційного простору, полегшити доступ до Інтернет і розширити набір наданих працівникам підприємств послуг цієї мережі, прискорити створення мереж Інтранет, Екстранет, вживати заходи з метою удосконалення системи безпеки електронного інформаційного простору. Важливим для підприємства є використання обчислювальних мереж, органічне поєднання роботи глобальних та локальних мереж.

Наступний розділ:

Список використаної літератури


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Інформаційні системи і технології в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю» автора О.М.Сезонець на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Післямова“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи