Розділ 6. Обліково-фінансові документи

Ділова українська мова

1. Оформлення відкриття рахунків у банку.

2. Заява-зобов'язання.

3. Відмова від акцепту.

4. Акт.

5. Трудові угоди.

6. Доручення.

7. Квитанції.

8. Накладна.

9. Розписка.

Обов'язковою умовою здійснення фінансово-розрахункових операцій є документування їх. Система фінансово-розрахункової документації покликана забезпечити повну збереженість грошових, а також інших ресурсів, точне виконання фінансових, банківських та інших операцій, вчасне відображення виробничих операцій, запобігання фінансовим порушенням і зловживанням, можливість документального обґрунтування відповідальності службових осіб, право здійснювати грошово-розрахункові операції у фінансових і банківських органах.

Основна риса фінансово-розрахункової документації - її сувора стандартизація.


6.1. Оформлення відкриття рахунків у банку6.2. Заява-зобов'язання6.3. Відмова від акцепту


Акцепт - згода платника на оплату грошових і товарних документів. Така форма застосовується в розрахунках за товари, послуги і виконані роботи. При акцептній формі розрахунків оплата установою банку платіжних документів постачальника може виконуватися лише за згодою (за акцептом) платника.

Покупець має право відмовитися від акцепту платіжної вимоги повністю або частково, про що має обов'язково повідомити банк і постачальника із зазначенням причин відмови.

Платник має право відмовитися від акцепту-вимоги повністю у разі:

- подання платіжних вимог за незаконні або ж не передбачені договором товари і послуги;

- відвантаження товару на неправильну адресу і переадресування товару постачальником у дорозі;

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Ділова українська мова» автора Невідомо на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Розділ 6. Обліково-фінансові документи“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи