Ви є тут

Регтайм [Всесвіт]


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Регтайм [Всесвіт]» автора Едгар Л. Доктороу у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


«Регтайм» — мабуть, найвідоміший твір Едгара Л. Доктороу. Дотепний, захоплюючий і в той же час глибокий ретророман, що описує становлення американської нації. Був екранізований Мілошем Форманом, на Бродвеї за мотивами роману поставлений мюзикл. 
Тут реальне переплелося з вигаданим, екстраординарне — зі звичайним. Щоб розкрити в цій дивно тонкої і дотепною книзі справжню душу Америки, Доктороу вибрав найважливіший відрізок її історії — початок двадцятого століття, "еру регтайма". Він зробив Форда, Моргана, Гудіні і інших історичних гігантів персонажами свого роману, а гучні події і по сей день гарячі теми — цеглинками для будівництва фантастичної до абсурду, але при цьому абсолютно правдивої сімейної саги.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи