Ви є тут

Пісня залізних штахет. Життя, присвячене етології [Всесвіт]


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Пісня залізних штахет. Життя, присвячене етології [Всесвіт]» автора Джанні Родарі у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Джанні Родарі (1920—1980) — відомий італійський письменник, автор популярних дитячих книжок «Пригоди Цибуліно», «Мандрівка Блакитної Стріли», «Чим пахнуть ремесла» та ін. Публіковані оповідання — із збірника «Гра в чотири кути» (Gianni Rodari. II gioco dei quattro cantoni. Torino, 1980).

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи