Ви є тут

Собака сказав "гав-гав"

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Собака сказав "гав-гав"» автора Майкл Свонвік у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  У майбутньому, коли комп'ютерна і електронна техніка були заборонені після того, як людство ледь не знищили демони з мережі, а натомість розквітла генна інженерія, двоє шахраїв (один з яких - собака) приходять до Букінгемського лабіринту з проханням про аудієнцію в королеви Англії. 
  Переможець премії Г'юґо-2002 за краще оповідання.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи