Ви є тут

Дорога до Христа


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Дорога до Христа» автора Уайт Еллен у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Ви знаєте Ісуса чи просто чули про Нього? Ця популярна книга написана жінкою, котра знала Бога так, як, можливо, знали Його лише деякі за всю історію людства. Завдяки цьому вона просто і зрозуміло показує дорогу, що веде до Бога.

Читаючи цю книгу, ви неодмінно відкриєте для себе Христа як найкращого Друга. Ви почуєте Його заклик, звернений особисто до вас: «Прийдіть до Мене, всі втомлені та отяжені,-і Я заспокою вас» (Матв. 11:28). Книга «Дорога до Христа» вперше вийшла у світ 1892 року, була перекладена на 100 мов і розійшлася по всьому світу загальним накладом понад 25 мільйонів примірників. Вона витримала, напевно, найбільше перевидань, ніж будь яка інша християнська книга. Ця неослабна цікавість пояснюється тим, що на чисту, пряму і просту вістку цієї книги не впливає ані час, ані обставини життя.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи