Розділ VII ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
Товар, прийнятий на зберігання за подвійним складським свідоцтвом, може бути предметом застави протягом строку його зберігання.
Оцінка товару, який є предметом застави, здійснюється відповідно до закону.
Застава товару, прийнятого на зберігання за подвійним складським свідоцтвом, виникає після відокремлення і передачі заставної частини складського свідоцтва (заставного свідоцтва) від заставодавця заставодержателю з моменту укладення відповідного договору застави.
При оформленні застави заставодавець надає заставодержателю виписку з реєстру складських свідоцтв про те, що подвійне складське свідоцтво є дійсним і не втрачалося. Строк дії виписки з реєстру складських свідоцтв становить три календарних дні, упродовж яких сертифікований склад припиняє операції щодо зазначених у ній товарів та сертифікатів.
Заставодержатель повинен протягом трьох робочих днів письмово проінформувати сертифікований склад, який видав подвійне складське свідоцтво, про прийняття товару в заставу. Протягом строку застави товару відновлення прав за втраченим подвійним складським свідоцтвом, передбачене статтею 24 цього Закону, заборонено.
Строк застави не може перевищувати строк зберігання товару.
Стаття 15. Страхування товару, прийнятого на зберігання
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 14. Застава товару, прийнятого на зберігання за подвійним складським свідоцтвом“ на сторінці 1. Приємного читання.