Ви є тут

Де немає Бога


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Де немає Бога» автора Кідрук Макс у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


На підтримку нової книги Макса Кідрука «Де немає Бога» відбувся наймасштабніший тур Україною. Твір повністю заглиблює в сюжет, виводить з зони комфорту та піднімає до хвилі протесту. Ця історія до болю жорстока та правдива.

Відбувається посадка на рейс 341. Люди з абсолютно різними життями та переживаннями займають свої місця у салоні. Кожен переймається своїми справами та хвилюється перед польотом. У кожного життя склалось по різному: Єгор з Росії думає про свою дружину, яка загинула в збитому Boeing 777 над територією Донбасу; в Анни з України думки зайняті лише своїм чоловіком, який служить в АТО; відомий футболіст Національної ліги Лоуренс Грейс уявляє свої матчі; Олівер Моргенштерн, німецький політик, розмірковує про майбутню кар’єру. І маленька дівчинка Лейла радісно очікує захоплюючої подорожі. Нібито зовсім різні люди, з різними долями, але усі вони летять в одну подорож, не підозрюючи її закінчення. Як тільки літак злетів, на ньому починають з’являтись мікротріщини та інші поломки. Пасажири та екіпаж ще не знають, що за дуже невеликий проміжок часу, потужний птах для перевезення людей опиниться в горах посеред хребтів. З розбитого транспорту будуть вибиратися ті, хто залишився в живих. Але падіння літака – не найгірше, що з ними сталося. Вони потрапили у те місце на планеті, де немає нічого, лише гори та атмосфера страху і надії на порятунок. Зважаючи на такі умови, можливо краще було б загинути в авіакатастрофі, ніж переживати такі муки? Чи зможуть пасажири зберегти людяність і поводитись гідно навіть там, де бога немає? Чи кожен з них стане сам собі богом і знехтує моральними принципами та цінностями?

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи