Ви є тут

Квартира київських гріхів


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Квартира київських гріхів » автора Сурженко Маргарита у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У столичній метушні, серед безликого натовпу ви навряд чи звернете на них увагу, хоч як би близько вони не підійшли до вас, заглядаючи у вічі. Вони полюють на вас, хоча ви завжди вільні обирати – спокуситися на їхні приманки чи зберегти вірність собі. Вся влада над жителями столиці – у руках сімох чарівних і загадкових панянок, що мешкають у самому серці міста. Головний герой, не втримавшись від спокуси, потрапляє у їхню квартиру. Чи здатний протистояти усім гріхам? Чи зможе він пройти шлях, у кінці якого чекає те найкраще і найсвітліше, чим тільки може віддячити доля…

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи