Ви є тут

№1. Роман-вибух

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «№1. Роман-вибух» автора Дроздов Остап у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Автор книги «№1.Роман – вибух» Остап Дроздов відомий в першу чергу, як журналіст телевізійних програм та людина, яка вміло проводить яскраві прямі виступи. Читаючи твір, помітно що письменник – прихильник суб’єктивної журналістики, саме тому йому вдалося написати роман невимушено і легко. Книга написана від першого імені, що дає змогу читачеві пережити всі позитивні та негативні емоції від подій самостійно.

  Це історія декількох поколінь, які прагнуть зберегти власну ідентичність, проте стикається з найбільш неочікуваними поворотами життя. З самого початку автор занурює у свій всесвіт, змушує над ним задумуватися, співпереживати та віднаходити частинку себе самого. Починаєш по іншому дивитися на буденні події за вікном.  Адже всі ми коли-небудь жалкували через власні помилки і протиставляли себе оточуючому суспільству. Ці кілька біографій в одній книзі точно забезпечать багато безсонних ночей читачеві. Драма життя головних героїв очевидно пов’язана з історією України, тому неодмінно дасть багато тем для роздумів.

  Основні події відбуваються у культурному місті – Львові. Дроздов передає справжню атмосферу мальовничого, та водночас і живого міста. Читач відчує іншу сторону Львову – не туристичну, а ту життєву, яка призводить до кардинальних змін людських доль.

  «№1 Роман – вибух» є неповторним символом відкритості, вибуховою відвертістю, яка розкриває найглибші таємничі секрети людської душі. Після прочитання, книга не залишить байдужим нікого, тому що кожен зможе віднайти в ній частинку себе.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи