Ви є тут

Степан Руданський. Байки

Зміст

 • Лев і Пролев (Лев і Циган)

 • Ворона і Лис (Хитра сорока)

 • Вовк, Собака і Кіт (Старий Пес)

 • Старий Вовк


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Степан Руданський. Байки» автора Руданський Степан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Твори Степана Руданського вражають різноманітністю тем і жанрів. В історії української літератури поет відомий як автор гуморесок (приказок, як називав їх сам співомовець), пісень (ліричних віршів, частина яких стала народною), балад, казкових байок, історичних поем та перекладів російських, західнослов’янських і античних поезій. Говорячи про значення поезій Руданського, Іван Франко підкреслював, що він відноситься до найбільш талановитих українських поетів, що з’явилися на літературній ниві по смерті Шевченка. «Лев і Пролев», «Ворона і Лис», «Вовк, Собака і Кіт», «Старий Вовк» — жартівливі байки, мова яких — легка, проста, близька до народної. Герої творів — кмітливі і вправні на хитрощі, тож знаходять вихід навіть у складних ситуаціях. Для широкого кола читачів.

   

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи