Ви є тут

Крук


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Крук» автора Дерев'янко П.Ю. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Пол Крук, син заможнього фабриканта, повертається додому після 15 років навчання у столиці. Його зустрічає приголомшлива новина: за дивних обставин батько зник безвісті. Пол отримує у спадок фамільну фабрику і титул одного з перших багатіїв міста. 

Захищене від світу стародавньою кріпосною Стіною, місто живе, повите загадками: механізми тут працюють за городян, аристократи приховують обличчя масками, можновладці сидять у лабіринтах похмурого Муніципалітету, а у самому серці міста попри всі канони ростуть до самого неба чудернацькі сходи. 

Чому зник батько? Що втаємничують вулиці рідного міста? Які випробування спіткають на життєвому шляху? Відповіді чекають попереду…" 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи