Ви є тут

Пастка для ґеймера


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Пастка для ґеймера» автора Ільченко О.Г. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Буває, юнаки й дівчата повірять незнайомцеві з віртуального світу комп’ютерних чатів... Іноді спокуса вкрасти бере гору над докорами сумління... Можна також забути друзів і піти на зібрання таємничого Ордену... 
Але за все треба платити. Іноді - дуже дорого. Хто ж допомагає у найскрутніших ситуаціях? Дівчата і хлопці, які називають себе «командою». 
Це перша із серії книжок Олеся Ільченка про життя сучасної молоді - і для них. Далі будуть не менш «дивні детективи»...

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи