Ви є тут

Тут баба ворожила


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу « Тут баба ворожила» автора Паняєва Наталя у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Пам’ятаєте дитячу лічилку: "Тут баба ворожила, кусень сала положила, тут воно є"? Гадаєте, що ворожба - дитяча забавка чи то захоплення стареньких бабусь? 
А що скажете, якщо вам запропонують поворожити на смерть із гарантією? Тобто фірма гарантує, що той, на кого ви ворожите, обов’язково захворіє й помре впродовж кількох місяців. І все законно - контракт, штрафні санкції, оплата. Герої нового роману Наталі Паняєвої "Тут баба ворожила" потрапили саме в таку ситуацію. І їм залишається вибір - або кликати на захист іншу ворожку, або... 
Містика в нашому житті межує з реальністю. І кожен сам собі вибирає місце відносно цієї межі. Головне - щоб усе закінчилося щасливо. 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи