Ви є тут

Літо без осені: Лірика


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Літо без осені: Лірика» автора Чубач Г.Т. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Ганна Чубач — одна з найпопулярніших українських сучасних поетес — здобула увагу читачів простотою і задушевністю поезії. Її лірична героїня сприймається як жива, конкретна людина, наділена яскравими рисами характеру. Нова збірка пройнята духовною атмосферою сучасності. Вона складається з чотирьох розділів: «Нічого просто», «Я тут живу», «Прийди в мій дім», «Тільки пісня». 

Багатобарвність людської радості та однозначність горя поетеса не декларує, а, сприйнявши серцем, відтворює в оригінальних образах.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи