Ви є тут

Іліада


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Іліада» автора Гомер у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Епічна поема Гомера, що переповідає міфи про події Троянської війни. За переказами і легендами, до війни призвело викрадення Пірсом чарівної цариці Єлени, чоловіком якої був спартанський правитель Менелай. Розгніваний цар, зібравши військо, прямує до Трої, щоб відстояти свою честь, повернути дружину і скарби, які Паріс прихопив із собою з Греції. Кровопролитна війна тривала довгих десять років.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи