Ви є тут

Гуси-лебеді летять


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Гуси-лебеді летять» автора Стельмах Михайло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Натхнення для написання повісті "Гуси-лебеді летять" Михайло Стельмах черпав із власних дитячих спогадів, із днів, коли родина маленького хлопчика не могла дозволити собі навіть купити чоботи для сина. Проте матеріальна скрута не стала на заваді до щирого дитячого щастя, потягу до прекрасного. Нелегкі роки не викорінили у дитячій душі добра і милосердя, поваги до праці, любові до родини. Найближчі люди змогли виплекати і у майбутньому письменнику людяність, потяг до естетики, вірність мріям, почуття гумору і зберегти ці якості до останнього подиху. "Гусі-лебеді летять" – це ліричний і мелодичний, ніби поезія, твір, у якому кожен знайде і відчує такі дорогі, але забуті у метушні дорослих турбот емоції.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи