Ви є тут

Ерпіди на планеті Земля


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Ерпіди на планеті Земля» автора Мисько П.А. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Для молодшого шкільного віку. Переклад з білоруської Миколи Антоновича Онуфрійчука. Художник Іван Кравець. 
Перекладено за виданням: Павел Місько. Эрпіды на планеце Зямля. Мінск, "Юнацтва", 1987. 
Фантастична повість про пригоди школяра Вані Гордія, котрий пішов у ліс шукати метеорит, а знайшов друзів з іншої планети. 

(Маю паперову книгу на 239с. там є додаткові повісті і оповідання. Хотів сканувати сам, але знайшов уже готову повість з допомогою Гугла. За потреби можу відсканувати і розпізнати решту книги, то хтось з"єднав би у повний варіант) 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи