Ви є тут

Гаррі Поттер і таємна кімната


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Гаррі Поттер і таємна кімната» автора Ролінг Джоан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


На другому році навчання Гаррі Поттеру доведеться випробувати свою хоробрість і мужність, перевірити друзів на вірність та очі в очі зустрітися зі своїм ворогом, бо у школі магії Гоґвортс хтось вже відкрив Таємничу кімнату, де багато років дрімало смертоносне чудовисько.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи