Ви є тут

Тарзан, годованець великих мавп


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Тарзан, годованець великих мавп» автора Берроуз Едгар у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


В далеких африканських джунглях опиняється англійський лорд зі своєю вагітною дружиною, яка невдовзі після пологів помирає. Батько немовляти ж гине у сутичці з мавпами, а маленького хлопчика забирає на виховання горила на ім'я Кала і називає його Тарзаном, що по-мавп`ячи означає "білошкірий". Відчуженість, яку відчуває Тарзан, приводить його до домівки справжніх батьків, де він, вивчаючи батьківські книжки, поринає у зовсім інший світ. Згодом годованця великих мавп чекає знайомство з чарівною дівчиною, далекими родичами, людськими підступами і країною, звідки колись в Африку відправився корабель його батьків.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи