Ви є тут

Фатальна помилка


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Фатальна помилка » автора Литовченко Тимур у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У романі "Фатальна помилка" описуються трагічні для подальшої історії України події Конотопської битви і смерть полковника Юрія Немирича – історичного діяча XVII століття, мецената, інтелектуала і прибічника європейського розвитку держави. Трагічність історії полягає у тому, що саме у ті часи українська держава втратила можливість отримати незалежність, силу, долучитися до прогресу і уникнути дикого московського ярма.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи