Ви є тут

Золотой горнець. Малюк Цахес


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Золотой горнець. Малюк Цахес » автора Гофман Ернст у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Золотий горнець" і "Малюк Цахес" – це казкові повісті видатного німецького письменника Е.Т.А. Гофмана. Його творі пронизані впливом романтизму, де сюжет сплітається у магічне полотно, де реальність розчиняється у фантазії. "Золотий горнець" розповідає про нелегкий вибір студента Ансельма, що розривається між повсякденністю і мистецтвом, між звичайною приземленою дівчиною і синьоокою змійкою, між звичним Дрезденом і чарівною, схованою від звичайних очей Атлантидою.
Сатиричний "Малюк Цахес" – це обрамлений у казкову форму докір державі, обмеженим філістерам, що прагнуть лише до матеріального збагачення, невиправданого вчинками визнання. Сюжет обертається навколо потворного недолугого Цахеса, який, через співчуття феї отримав три золоті волосини, у яких було приховано магічну здібність – уся похвала і звеличення, що лунали у присутності Цахеса, ставали виключно його надбанням. Чим обернеться такий щедрий дарунок та чи принесе він комусь щастя?

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи