Ви є тут

Вибране


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Вибране » автора Гребінка Євген у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Євген Гребінка – видатній літературний діяч, видавець, близький товариш Тараса Шевченка. Став одним із ініціаторів викупу українського Кобзаря із кріпацтва. Письменник займався перекладацькою діяльністю і подарував українській літератури переклади лірики О. Пушкіна. Гребінка оновив жанр української байки, імплементувавши у неї українські реалії і народний світогляд. Поезії, що увійшли до збірки вибраних творів, прославили ім'я автора на увесь світ. Ліричний твір "Очи черные" було покладено в основу романсу, який виконують навіть у найвіддаленіших куточках планети, а популярність "Української мелодії" дала поезії право називатися народною.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи