Ви є тут

Повісті й оповідання (1923 – 1927)


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Повісті й оповідання (1923 – 1927) » автора Хвильовий Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Микола Хвильовий – один із провідних адептів авангардистської літератури, творчість якого увібрала в себе естетику та імпресіонізм. Усі твори письменника вибудувані навколо Людини. Сюжетні перипетії препарують людську психологію, зіштовхуючи героїв із незвичайними ситуаціями. Творчість М. Хвильового дала початок новим виткам української літературної еволюції.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи