Ви є тут

Лист до Б. Грінченка


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Лист до Б. Грінченка» автора Грабовський Павло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Один із листів до Бориса Грінченка, що був написаний під час заслання, у якому Павло Грабовський описує важкі умови виживання у Тобольську, не милу серцю і виснажливу роботу коректором, підробітки вчителюванням. У листі від 6 січня 1901 року П. Грабовський міркує про розкол українського суспільства, про протистояння інтересів різних верств населення, про роль духовенства у політичному рухові. Листування письменників містить цінні роздуми про розвиток української нації, літературні процеси і вплив літераторів на формування української ідеї.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи