Ви є тут

Лист до Б. Грінченка


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Лист до Б. Грінченка» автора Грабовський Павло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Павло Грабовський є видатним українським письменником в перекладачем. Під час заслання в листуванні з Борисом Грінченком письменнику вдалося викристалізувати свої погляди на мистецтво. Так народилася буквально програмна хрестоматійна і культова стаття «Дещо про творчість поетичну».
Крім того, Павло Грабовський приніс в українську літературу перекладені українською мовою тексти російських письменників, а також Джорджа Байрона, Роберта Бернса, Персі Шеллі, Сауті, Вільяма Вордсворта, Теннісона, Генрі Лонгфелло, Елізабет Браунінг, Йоганна Ґете, Уланда, Генріха Гейне, Ленау, Фрейліграта, Георга Гервега, Леопарді, П'єр-Жана Беранже, Віктора Гюго, Дюпона, Анрі-Огюста Барб'є, Моріса Метерлінка тощо.