Ви є тут

Люборацькі


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Люборацькі» автора Свидницький Анатолій у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У центрі роману-хроніки "Люборацькі" – трагічна історія родини священика Гервасія Люборацького, що розвивається на фоні ідеологічного протистояння українського народу проти царизму з його насильною русифікацією. Втрата глибинного зв'язку з нацією ототожнюється у романі із деградацією. Широка проблематика твору охоплює взаємовідносини між батьками і дітьми, питання освіти, виховання, визначення сімейних цінностей. Позачасовий і універсальний роман емоційно-забарвлений завдяки використанню фольклорних елементів, пейзажів, авторських відступів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи