Ви є тут

На далекій півночі


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «На далекій півночі » автора Грабовський Павло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Павло Грабовський відомий е лише письменницькою, але і перекладацькою діяльністю. Завдяки автору український народ отримав змогу ознайомитися із творами російських, англійських і французьких письменників.

Прозовий твір "З далекої півночі" є відображенням внутрішніх переживань митця, якого заслали на далекі сибірські землі. Автор виокремлює твір у окремий літературний жанр – "думку в прозі". Текст є приглушеним, напівзатемненим, ніби холодний полярний день, віддзеркаленням туги і глибокого суму, що навіяний багатостраждальною долею українського народу.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи