Ви є тут

Гетьманське урочище


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Гетьманське урочище» автора Кащенко Адріан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


На творчість Адріана Кащенка значний вплив мали суспільно-політичні процеси початку ХХ століття. Героями творів письменника є сучасники автора, доля яких віддзеркалює непрості, драматичні і суперечливі події доби. Велику увагу автор приділяє минулому, у героїчних подіях якого вбачає поштовх до відродження національної боротьби за волю.

"Гетьманське урочище" – історико-краєзнавчий нарис, що уславлює історичну пам'ять, вшановує природні багатства, пробуджує національну свідомість підростаючих поколінь.  

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи