Ви є тут

Великий Луг Запорозький


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Великий Луг Запорозький » автора Кащенко Адріан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У доробку Адріана Кащенка багато історико-географічних нарисів, у яких повною мірою розкривається ставлення автора до природи, його щирого розчарування бездумною діяльністю людей, яка призводить до загибелі живого світу. У знищенні природи письменник вбачає духовне падіння людства.

Подорож Дніпром і притоками надихнула письменника на написання нарису "Великий Луг Запорозький", у якому шляхом масштабного історико-географічного аналізу він доходить висновку про критичний вплив суспільно-політичного розвитку української державності.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи