Ви є тут

Semper tiro


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Semper tiro » автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Лірична збірка "Semper tiro" вважається вінцем поетичного і філософського досвіду письменника. Провідну ідею збірки визначено циклами "На старі теми" та "Із книги Кааф". Назва збірки виражає творче кредо поета. І. Франко, постійно навчаючись у традиції і переосмислюючи її, у поезіях збірки відновлює джерело давнього слова, змушує твори вести між собою діалог, встановлюючи інтертекстуальність між циклами. Новою формою поезії для письменника стають станси (у циклі "Буркутські станси"), захоплюється співомовками ("Нові співомовки"), використовує велику ліро-епічну форму у поемі "Лісова ідилія".

Лірика Івана Франка пробуджує розум і почуття та має безперервний позавіковий вплив на громадську думку українців.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи