Ви є тут

Зачароване місце


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Зачароване місце » автора Гоголь Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Геніальність Миколи Гоголя полягала у вмінні викликати і щирий сміх, і проймаючий до кісток жах. У повісті "Зачароване місце" ці два літературних регістри використовуються одночасно, поєднуючись у жахаючу історію про те, як п'яний дід натрапив на зачаровану місцину на баштанових грядках, де було сховано скарби.  Проте багатство забрати у нього не вдалось через підступи чудернацьких жителів чарівного місця. З тих пір дивні справи творилися на баштані.

Лесі Українці, завдяки своєму тонкому відчуттю мови, вдалося точно передати настрій твору і стиль великого М. Гоголя у перекладі "Зачарованого місця".

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи