Ви є тут

Вечорниці на хуторі під Диканькою


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Вечорниці на хуторі під Диканькою» автора Гоголь Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Перша книга автора, що вийшла не під псевдонімом, а під іменем Миколи Гоголя. Перший том книги видано 1831 року, другий вийшов у 1832. Розповіді з " Вечорниць на хуторі під Диканькою" було написано у період 1829 – 1832 рр. Відповідно до сюжету книги, оповідання було зібрано і видано завдяки "пасічнику Рудому Панько".

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи