Ви є тут

Запропаща грамота


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Запропаща грамота» автора Гоголь Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Перед вами український варіант одного з найбільш відомих творів Миколи Гоголя у перекладі Лесі Українки. Текст ліг у основу кінострічки з однойменною назвою, а п'єса за цим сюжетом неодноразово оживала на сцені театрів. 

Гоголь створює свій неповторний художній світ, в основі якого – містичні українські сюжети, оздоблені гумористичним настроєм автора.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи