Ви є тут

Дрібнички - Борис Грінченко


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Дрібнички - Борис Грінченко» автора Грінченко Борис у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Борис Грінченко є автором словника української мови, який і зараз не втрачає своєї актуальності для носіїв мови. Письменник був одним із працівників культурно-просвітницького товариства "Просвіта", філії якого функціонують не лише в Україні, а і далеко за межами нашого континенту. Б. Грінченко є упорядником книжки "Рідне слово", яка згодом трансформувалася у відому "Читанку" для учнів початкової школи.

Автор поетичних і прозових творів, які відрізняються сучасним стилем, характерним для літературних віянь XIX століття. З особливою увагою Б. Грінченко у своїх творах ставиться до людського життя, досліджуючи усі його прояви, незалежно від соціального стану. Такий підхід характерний і для творчості Еміля Золя, О.де Бальзака, Флобера, Мопассана.

Збірка включає твори "Украла", "Катерина", "Олеся".

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи