Ви є тут

На кожум'яках


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «На кожум'яках» автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Міщанська комедія Івана Нечуя-Левицького свого часу виявилася не придатною для сцени. Натомість, Михайло Старицький через 8 років після написання комедії запропонував переробку, яку ми знаємо під назвою "За двома зайцями". Старицький зберіг більшість персонажів оригінального твору, точно передав їх образи и характери. Герої твору " На Кожум’яках " – колоритні, яскраві особистості, чий самобутній характер і образ змушує читачів разом з персонажами відчувати щирість, радість, горе, проживати їх звички, відчувати їхній егоїзм.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи