Ви є тут

Живцем поховані


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Живцем поховані » автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Іван Нечуй-Левицький вважається неперевершеним майстром реалістичної української прози, порушуючи теми соціальної нерівності народу, викриваючи вади суспільства через сатиру своєї творчості. Завдяки письменнику з'явилися непорушувані раніше теми, було введено нові мотиви і сюжети, літературний процес взяв новий вектор.

Оповідання "Живцем поховані" порушує тему повернення додому. Після тривалих митарств герой оповідання повертається на батьківщину. Чим зустріне його домівка? Спогадами чи похованими заживо надіями?

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи