Ви є тут

Біда бабі Палажці Солов'їсі


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Біда бабі Палажці Солов'їсі » автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Погляди Івана Нечуя-Левицького на селянство відрізнялися від прибічників народництва, які вбачали селян однорідним, ідеалізованим прошарком, який здатен на ідейне протистояння капіталізму. У своєму творі "Біда бабі Палажці Солов'їсі" письменник зобразив вплив пореформених відносин на селян, як новий капіталістичний лад призводив до краху патріархального сімейного ладу.

Ідейний фокус оповідання препарує продажне спільне існування родини в умовах пореформеного села.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи