Ви є тут

ОСТАННІЙ АКТ ТРАГЕДІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГАЛИЦЬКОЇ АРМІЇ


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «ОСТАННІЙ АКТ ТРАГЕДІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГАЛИЦЬКОЇ АРМІЇ» автора Гірняк Никифор у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Книга описує останні події з "життя" УГА - власне її співпрацю з більшовиками та створення і діяльність ЧУГА (Червоної Української Галицької Армії)

Специально для русскоязычных:
Книга описывает последние события из "жизни" УГА - в частности ее сотрудничество с большевиками и создание КУГА (Красной Украинской Галицкой Армии)

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи