Ви є тут

Так казав Заратустра. Жадання влади


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Так казав Заратустра. Жадання влади» автора Фрідріх Ніцше у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


«Так говорив Заратустра. Книга для всіх і ні для кого »(нім. Also sprach Zarathustra. Ein Buch für Alle und Keinen, 1883-1891) - філософський роман Фрідріха Ніцше, вперше виданий в 1885 році. Спочатку книга складалася з трьох окремих частин, написаних протягом декількох років. 
Ніцше мав намір написати ще три частини, але закінчив тільки одну - четверту. Після смерті Ніцше всі чотири частини були опубліковані в одному томі. 
У книзі розповідається про долю і вчення бродячого філософа, який узяв собі ім'я Заратустра на честь давньоперсидського пророка Зороастра (Заратуштри). Однією з центральних ідей роману є думка про те, що людина - проміжний ступінь у перетворенні мавпи в надлюдину (нім. Übermensch): «Людина - це канат, натягнутий між твариною і надлюдиною. Канат над прірвою ». 
Книга являє собою частково поетичний, почасти філософський трактат, що розкриває позицію самого Ніцше щодо того, яке місце людина посідає серед навколишнього його суспільства, як вона розуміє своє життя, як подорожує, як пізнає себе і навколишній світ. У книзі приділяється увага спілкуванню людини з природою, з самим собою, і з оточуючими людьми. Оспівується ідея про необхідність йти своїм шляхом. 
«Жадання влади» — останній твір філософа, палка апологія людини, протест проти будь-яких форм духовного рабства. 
Роботу над “Жаданням влади” Ніцше розпочав у вересні-жовтні 1888 року і встиг написати тільки передмову й першу частину книги. Наступні книги (ймовірно три) через тяжку хворобу так і не були написані. 

Український переклад твору «Так казав Заратустра» - Анатолій Онишко, 1993. 
Український переклад твору «Жадання влади» - Петро Таращук, 1993. 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи