Ви є тут

Философия


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Философия» автора Синицька А.В. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


В учебном пособии рассматриваются проблемы нормативного курса философии в соответствии с программой и требованиями Министерства образования и науки по Болонской системе. Автор предлагает широкий материал в контексте вопросов, которые выносятся на обсуждение, содержательный конспективно изложенный материал, который имеет свои особенности. Это прежде всего, широкое применение наглядно-демонстративного материала (схем, таблиц, рисунков), оригинальных текстов, высказываний известных философов. Рекомендовано для иностранных студентов, аспирантов, студентов-заочников, а также преподавателей гуманитарных дисциплин, изучаемых не на философских факультетах университетов.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи