Ви є тут

Дивосил-зілля


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Дивосил-зілля» автора Шморгун Є.І. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У книжці вміщено оповідання про рідкісні й малопоширені рослини Полісся: зозулині черевички, горицвіт, азалію, меч-траву, русальний квіт, росичку та багато інших представників розкішного царства Флори. Чимало цікавих легенд розповідає автор про ці рослини. А допомагає йому вести розмову з юним читачем відомий травознавець Іван Михайлович Носаль.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи