Ви є тут

Ключ-трава


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Ключ-трава» автора Шморгун Євген у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Автор запрошує читача у цікаву мандрівку зеленими просторами рідного краю, розповідає про багатство і красу природи, знайомить з багатьма рідкісними рослинами, їхніми лікувальними властивостями.

Читач знайде у книжці багато захоплюючих легенд, переказів, які упродовж століть складав народ про своїх зелених друзів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи