Ви є тут

Скерцо з тиранозавром

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Скерцо з тиранозавром» автора Майкл Свонвік у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Після поширення подорожей у часі в крейдовому періоді засновано наукову станцію Гілтоп, на якій має відбутися благодійний бал. Під час балу керівник станції дозволяє собі неетичний вчинок, внаслідок чого постає перед проблемою, рішення якої призведе до часових парадоксів і зустрічі з собою із майбутнього. 
  Переможець премії Г'юґо-2000 за краще оповідання.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи