Ви є тут

Усі птахи в небі


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу « Усі птахи в небі» автора Чарлі Джейн Андерс у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Премія Неб'юла 2016р. Вдала спроба змішати жанри магії і наукової фантастики. Герої - юна чаклунка і молодий вундеркінд - дорослішають, починаючи розуміти світ і своє місце у ньому, і звичайно відвертають катастрофу для всієї Землі. Але книга зовсім не про це, а про дружбу, вірність і кохання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи