Ви є тут

Марш до моря


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Марш до моря» автора Едгар Лоренс Доктороу у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Едгар Лоренс Доктороу (нар. 1931) — живий класик американської літератури, двічі лауреат Національної книжкової премії США (1976 і 1986). У романі "Марш" (2005) Доктороу зраджує своїй улюбленій епосі - рубежу століть, на тлі якого розгортається дія "Регтайма" (1975) і "Всесвітньої виставки" (1985), і береться за інший історичний пласт - час Громадянської війни, епохальний період американської історії. 
Роман про сумно відомого своєю жорстокістю генерала сіверян Вільяма Шермана, рішучі дії якого визначили результат війни на користь "янкі", як і інші твори Доктороу, є сплавом літератури вигадки та літератури факту. "Діючий світ шерманівскої армії, руйнуючи життя так само, як її руйнує потік, затягує в себе і несе фрагменти цього життя, але вже змінені, що перетворилися в щось нове", - пише про роман Доктороу Джон Апдайк. "Марш" Доктороу, - вторить йому Уолтер Керн, - наочно демонструє те, про що замовчує більшість інших історичних романів про війни: "Так, війна - пекло. Але пекло - це ще не кінець світу. І навчившись жити в пеклі - і проходити через пекло, - люди змінюють і оновлюють світ. У них немає іншого виходу "

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи