Ви є тут

Одіссея капітана Блада


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Одіссея капітана Блада» автора Рафаель Сабатіні у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


До книги ввійшли історико-пригодницькі романи відомого англійського письменника Рафаеля Сабатіні (1875 - 1950), якого справедливо називають "англійським Дюма" і "сучасним Вальтером Скоттом". 
Автор переносить читача у XVII століття. Під час повстання проти англійського короля Якова ІІ у вир подій випадково потрапляє і молодий лікар Пітер Блад. Після розправи над повстанцями його разом з групою каторжан продають у рабство в далеку англійську колонію - на острів Барбадос. 
Та спритний і сміливий юнак з кількома рабами втікає з неволі. Позбавлений змоги жити на батьківщині, бездомний вигнанець Пітер Блад стає піратом..

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи