Ви є тут

Картографічні технології в туризмі


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Картографічні технології в туризмі» автора Шевченко Р. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Навчально-методичний посібник призначений для поглибленного вивчення курсу "Інноваційні технології в туризмі" і надає широку інформацію про сучасні картографічні технології в туристичному обслуговуванні населення. Розрахований на студентів та спеціалістів у галузі моделювання та моніторингу туристичного бізнесу.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи